خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


نمایشگاه خوشنویسی به صورت مجازی

  حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی به صورت مجازی خبر داد و بیان داشت به مناسبت دهه امامت و ولایت نمایشگاه خوشنویسی با عنوان مشق ولایت از آثار استاد علی احمدی از مورخ 9/5/99 به مدت 10 روز در فضای مجازی برگزار می گردد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه ضمن تبریک دهه ولایت و امامت ابراز داشت : قربان و غدیر هر دو نماد اطاعت و تکمیل حرکت انبیاء جهت تجلی بخشیدن به اراده الهی در رسیدن به سعادت انسانی است.

وی افزود : واقعه غدیر بیانگر بقای رسالت پیامبر (ص) و دوام دوره الهی آن حضرت در تجلی گاه وجود مبارک علی (ع) بوده است .

محمودی فر اظهار داشت : مردم همه باید خود را سفیر غدیر بدانند و هر کسی به هر نحوی که برایش مقدور است برای نشر فضایل اخلاقی حضرت علی (ع) قدمی بردارد.

وی افزود : با توجه به شیوع بیماری ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری تجمعات می بایست رویکردها را به سمت اجرای برنامه های مجازی سوق دهیم و با استفاده از توان اساتید دانشگاهی،  نخبگان و جوانان مؤمن و انقلابی در جهت تولید محتوا در خصوص فضایل علی (ع) و شناساندن غدیر تلاش نماییم.  

اوقات شرعی

حدیث روز

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com