خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


دیدارحجت الاسلام والمسلمین دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه د

     حسین محمودی فر رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدارحجت الاسلام والمسلمین دانشی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در روز پنج شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد و بیان داشت : در این دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی  ضمن اشاره به فعالیت های این اداره کل در ایام شیوع ویروس کرونا گفت: سعی کردیم که در این اوضاع حساس فعالیت های فرهنگی کاهش پیدا نکند.

حجت الاسلام دانشی افزود: ما برای سال جاری برنامه های متنوع و تاثیرگذاری را پیش بینی کردیم‌ و سعی کردیم فعالیت های متعددی در این ایام برای مخاطبین خود ارائه  نماییم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: ما امیدواریم که ویروس منحوس کرونا هر چه زودتر از بین برود اما اگر این شرایط فعلی پا برجا باشد ما برای آن نیز برنامه پیش بینی کردیم و متناسب با شرایط جامعه برنامه های خود را اجرا خواهیم کرد .

حجت الاسلام والمسلمین دکترحسینی امام جمعه ساوه  نیز ضمن تشکر از فعالیت های فرهنگی استان گفت : انتظار ما هم همین است که در هر حال فعالیت های فرهنگی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

دکترحسینی بررسیدگی به مسائل و مشکلات  فرهنگی در شهرستان ساوه و تقویت این فعالیت ها تاکید کرد و با اشاره به محدودیت های فعلی که بر اثر شیوع ویروس کرونا برای فعالیت ها به وجود آماده گفت : باید راه های لازم برای انجام فعالیت های فرهنگی هنری و قرآنی پیش بینی شود که هم مسائل بهداشتی رعایت شود و هم فعالیت  کاهش پیدا نکند. 

اوقات شرعی

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com