خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


جنگ کودک خاله ریزه

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جنگ کودک خبرداد و بیان داشت: این برنامه با همکاری گروه هنری آفتاب در روز دوشنبه مورخ 25/9/98 رأس ساعت 19درمحل سالن سلمان ساوجی  اجرا گردید.

    رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه عنوان داشت: این برنامه با ایجاد نشاط برای کودکان و همچنین تعمیق پیوند خانواده ، با حضور هنرمند کشوری سحر صبور برگزار گردیده است.

حسین محمودی فر ابرازداشت: نیاز به شادی در روند رشد و شخصیت سازی کودکان تأثیر گذار است و روانشناسان تأکید دارند که کودکان شاد از سلامت جسمی و روحی بیشتری برخوردارند و درآینده انسان های موفق تری خواهند بود.کودکانی که شادی جزیی اززندگی آنها باشد اعتماد به نفس بالاتری داشته و درمقابله با مشکلات قدرت انعطاف پذیری وتصمیم گیری قوی تری دارند.

   محمودی فر افزود: برگزاری مسابقه ، شعر خوانی ، نمایش ،اجرای یوگای خنده توسط هنرمند ساوجی اصغر تنهایی و ... از دیگر برنامه های این مراسم بود.

عوامل اجرایی:

کارگردان: اکبرنجفی

تهیه کننده : امین مشکین مقدم

اوقات شرعی

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com