خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


همایش حال خوب،انرژی مثبت

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری همایش حال خوب،انرژی مثبت خبرداد و بیان داشت: این همایش با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری مورخ 25/9/98 در محل سالن سلمان ساوجی برگزارشد.

در این همایش محمد شایان‌مهر روانشناس و مدرس مهارتهای ارتباطی، فن بیان و سخنوری اظهار داشت:یکی از علت‌های نبود کارایی لازم شرکت در همایش‌های آموزشی این است که اطلاعات گرفته شده را در زندگی روزمره خود پیاده سازی نمی کنیم. و در اینجا چند تکنیک کاربردی در داشتن حال خوب و انرژی مثبت را بصورت عملی با هم کار میکنیم.

اولین کاری که برای داشتن یک روحیه پرانرژی نیاز است، داشتن یک نسخه پشتیبان روحی‌است‌،ما نیاز داریم برای اینکه در مشکلات روزمره زندگی کم نیاوریم، از هرلحظه‌ای برای شادی و لبخند استفاده کنیم تا در زمان بروز آسیب، توان روحی لازم را داشته باشیم.

همه‌ی تغییرات برای انسان‌ها از ذهن شروع میشود، باید اهداف و رویاهایمان را هر روز بطور ذهنی مرور کنیم و با جزییات تمام به آن دقت کنیم.

( تکنیک تصویر سازی ذهنی انجام شد)

سپس اهدافمان را از ذهن وارد دنیای واقعی کنیم و با تمام وجود پیگیر باشیم تا اتفاقات خوشایندی که انتظارش را داریم خلق شوند.

همه‌ی انسان‌ها لایق بهترین‌ها هستند، وقتی بودند کسانی که موفقیت را به تمام معنی لمس کرده‌اند، ما هم میتوانیم،کافیست اراده کنیم و در مسیر موفقیت قرار بگیریم.

    اجرای یوگای خنده توسط اصغر تنهایی از دیگر برنامه های این همایش بود.

اوقات شرعی

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com