یادواره شهدای زنان مجاهد

 حجت الاسلام و المسلمین میرزا علی مهدی زاده مسئول فرهنگی تیپ زینبیون در یادواره شهدای زنان مجاهدتاکید کرد با گسترش فرهنگ جهاد و شهادت طلبی لرزه بر اندام دشمنان می افتد و آنها را از نفوذ در دژهای اسلام مأیوس و ناامید می کند.

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری یادواره شهدای زنان مجاهد خبر داد  و بیان داشت:    این یادواره با همکاری حوزه بسیج خواهران الزهراء(س) و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حجت الاسلام و المسلمین میرزا علی مهدی زاده مسئول فرهنگی تیپ زینبیون مورخ 6/9/98 در محل سالن سلمان ساوجی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین میرزا علی مهدی زاده ضمن تبریک هفته بسیج عنوان داشت: ایثار و شهادت در شمار عالی ترین مفاهیم الهی و حاصل متعالی ترین ارزش هایی هستند که یک انسان می تواند کسب کند.این مفاهیم اثرگذار و تعالی بخش می توانند فرهنگ یک جامعه به غایت تحت تأثیر قراردهند و والاترین برکات را به آن ببخشند پیام و آرمان شهدا به دلیل عظمت مرتبه ای که شهدا بدان دست یافته اند عالی ترین پیام هایی که به انسان می رسد و چون از نهاد پاک ترین و بلندمرتبه ترین انسان ها برخاسته اند پیامی از جنس پیام الهی است.شهدا،فرزانگان و برگزیدگان نسل خود بوده اند و اصلی ترین پیام آنها برای نسل امروز پیمودن همان طریقی است که خود طی کرده اند که طریق الی ا... است.

  وی در ادامه گفت: از مهمترین عوامل بازدارنده روند تکاملی جامعه و بزرگترین آفت انقلاب و حرکت های سازنده آمیزش خطوط انحرافی و جریانات منفی با مایه های اصیل و پاک و برحق است.حق و باطل گاه چنان به هم می آمیزد که تمیزو جدایی آنها از یکدیگر محتاج به ایجاد سیل و موج قوی است تا لاشه ها را از درون دریای جامعه به بیرون پرتاب کند و گوهرها ومرجان ها و یاقوت در درون بپرورد.

مهدی زاده تأکید کرد با گسترش فرهنگ جهاد و شهادت طلبی لرزه بر اندام دشمنان می افتد و آنها را از نفوذ در دژهای اسلام مأیوس و ناامید می کند.

   اجرای سرود،مداحی و برپایی نمایشگاه عکس از دیگر برنامه های این یادواره بود.

 

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار