نمایشگاه عکس جلوه های ایثار

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برپایی نمایشگاه عکس جلوه های ایثار خبر داد  و بیان داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته بسیج در محل فرهنگسرای ارشاد برگزار شده است.

  رئیس اداره ارشاد ساوه ضمن تبریک هفته بسیج درحاشیه این نمایشگاه ابراز داشت بسیج نهادی اجتماعی است نهادی گسترده که پاسخگوی بسیاری از نیازهای اساسی و حیاتی جامعه است. وی افزود:بسیج نماد توانمندی انقلاب اسلامی بوده و نقش آن در شکست توطئه ها و ترفندهای جنگ نرم انکار ناپذیر است و نهاد بسیج با توانایی های بسیار در تمام زمینه ها منشاء خدمات گسترده در عرصه های مختلف طی طول تاریخ این انقلاب بوده است.

  حسین محمودی فر اظهار داشت: اصلی ترین و فراگیرترین رویکرد بسیج در شرایط کنونی،رویکرد فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمنان است و با توجه به این که جنگ نرم،موجب تغییر الگوی فرهنگی در شرایط حساس می شود بسیج نقش بسیار مؤثر در شکست توطئه های دشمنان درجنگ نرم دارد و بسیج با اشاره رهبری و تبعیت از آن در همه صحنه های انقلاب حضور دارد و به وظیفه خود عمل می کند. ضمنا"در این نمایشگاه 30 پوستر با موضوع نقش بسیج به نمایش گذاشته شده است.

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار