اکران فیلم مستند رفتار من عادی است

       حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ساوه از اکران مستند رفتار من عادی است خبرداد و بیان داشت: این برنامه  با همکاری اداره فرهنگ وارشاداسلامی در روز چهارشنبه مورخ 29/8/98 در محل سالن شهید آوینی برگزار گردید.

رئیس اداره ارشاد ساوه اظهار داشت: این برنامه با هدف صیانت از حقوق شهروندی برگزار شد که در این مستند نگاه مردم یک جامعه رابه بیماران ام اس و مشکلات آنها و نیازهای قانونی آنها مانندکسب وکار ،ازدواج ، حقوق شهروندی و ... بازگو می کند. 

   وی افزود:تهیه و تولید این گونه آثار می تواند مشکلات بیماران خاص را عنوان کند و نگاه جامعه را نسبت به این افراد تغییر دهد . عوامل این فیلم به شرح ذیل می باشد:  

 

تهیه کننده: رضا محمودیان 

نویسنده وکارگردان: محمد شهبازی

بازیگران: محمد شهبازی – عنایت ا... عظیمی

اوقات شرعی

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com