پیوند ها


نشست با موضوع کنترل خشم

     حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از نشست با موضوع کنترل خشم خبرداد و بیان داشت: این نشست در مورخ 12/8/98 در محل سالن شهیدآوینی برگزارشد.

   دراین نشست محمد شایان مهر از اساتید روانشناسی اظهار داشت: ما درجهان،جزء 10 کشور غمگین،چهارمین کشور پراسترس و سومین کشور خشمگین هستیم.

شایان مهرابراز داشت: خشم از هیجانات ما شروع می شود و تبدیل به عصبانیت شده و روابط خانوادگی و شغلی را به خطر انداخته و انواع بیماریهای روحی و جسمی از قبیل دردهای عصبی-معده-قلب و در نهایت منجربه سرطان می شود.در ادامه افزودند: ما دو نوع خشم داریم سازنده و مخرب،بایستی از خشم مخرب جلوگیری کنیم و تولید خشم درهر آدمی متفاوت می باشد و ازنشانه های آن: ترس-تنفر-تهدید می باشد و هرکسی به شیوه های مختلف خشم خود را بروز می دهد مشت گره کردن،کوبیدن،دادزدن-شکستن-لرزیدن- عرق کردن و .... 

    ایشان تصریح کرد: باورهای غلط و رایج خشم از قبیل: دست خودم نیست- ارثی است- خشم خیلی خوبه - می توانم حق خود را در جامعه کسب کنم.

  ضمنا" مقررشد این جلسات به صورت مستمرادامه پیدا کند./

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.