پیوند ها


همایش قهرمان درون اعتماد به نفس و سخنوری

    حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری همایش قهرمان درون اعتماد به نفس و سخنوری خبرداد و بیان داشت: این همایش به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مؤسسه فرهنگی شایان مهر مورخ 2/6/98 ساعت 18 در محل سالن سلمان ساوجی با هدف نشان دادن اهمیت عزت نفس در زندگی هر انسان و فن سخنوری برگزارشد.

  دراین همایش محمد شایان مهرکارشناس ارشد روانشناسی بالینی و مدرس مهارتهای ارتباطی به شیوه های یادگیری مبتنی برمغز  اشاره نموده افزودند: 20% افراد جامعه موفق هستند و 80% به دنبال موفقیت می باشندولی هیچ اقدامی انجام نمی دهند،افراد موفق با داشتن حس خوب سطح یادگیری بالایی را دارند، بایستی اول مغز را بشناسیم و نسبت به آن آموزش را فراهم نماییم.

   آقای شایان مهر اظهار داشت قهرمان درون راز ندارد ولی راه دارد بایستی اولا" راه را شناخت و ثانیا" مسیر را ادامه داد و اضافه نمود: دیدگاه هایی که برای خودمان در نظر می گیریم به شدت روی شیوه زندگی مان تأثیر می گذارد.افراد برای یادگیری وقتی وارد محیط جدید می شوند در ابتدا کمی نسبت به محیط جدید احساس راحتی ندارند و طبیعتا" مغز در حالت کامل یادگیری قرار ندارد. برای همین در فرایند آموزش این مسأله بسیار دارای اهمیت است که یک یخ شکنی اولیه برای افراد رخ دهد تا احساس امنیت و راحتی برای مغز فراهم شود تا یادگیری به حداکثر خود برسد وی در ادامه با پرداختن به موضوع طرز فکر افراد موفق تصریح کرد: طبق تحقیقات انجام شده علمی شیوه طرز فکر افراد موفق تا حدود بسیارزیادی با هم شباهت دارد و اگر طبق آن الگو طرز فکرمان را برنامه ریزی کنیم در رسیدن به اهداف موفق خواهیم بود.

    وقتی شما باورکنید که هدف شما حق شماست مسیربرایتان هموارخواهد شد و نشانه های رسیدن به هدف میسّرخواهد شد.

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.