پیوند ها


نمایشگاه و فروشگاه تجسمی

  علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه دربرگزاری نمایشگاه و فروشگاه تجسمی تصریح کرد: به دلیل وجود پتانسیل فراوان و هنرمندان توانا و همچنین سابقه فرهنگی و هنری برپایی این نمایشگاه در حمایت از فرهنگ و هنر شهرستان و همچنین حمایت از هنرمندان در تولید آثار هنری تأثیر گذار می باشد.

  حسین  محمودی فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه و فروشگاه تجسمی خبر داد و بیان داشت: این نمایشگاه به مناسبت هفته دولت با حضور علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار ،رییس و اعضاء شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین و هنرمندان مورخ 31/5/98 در محل فرهنگسرای ارشاد افتتاح شد.

   علی میرزایی معاون استاندار و فرماندار شهرستان ساوه ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان نمایشگاه ابراز داشت: هنرمند با ارائه آثار هنری از طریق رسانه های گوناگون زوایای خاموش پوشیده و بیان نشده زندگی را انعکاس داده و پیام هایی مبنی بر دریافت راه های پیروزی و خوشبختی را برای مخاطبینش ارائه می دارد. وی افزود: هنرمند با الهام گیری از محیط و دنیای دورنی خویش متحول شده و آثار هنری تولید می نماید که دارای معانی و مفاهیم خاص می باشد.

میرزایی تصریح کرد: به دلیل وجود پتانسیل فراوان و هنرمندان توانا و همچنین سابقه فرهنگی و هنری برپایی این نمایشگاه در حمایت از فرهنگ و هنر شهرستان و همچنین حمایت از هنرمندان در تولید آثار هنری تأثیر گذار می باشد.

   رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از هنرمندان مشارکت کننده در برگزاری نمایشگاه ابراز داشت: هنر در زندگی ما تأثیر می گذارد و مدت زمانی را که برای رصد کردن آثار هنری صرف می نماییم بسیار ارزشمند است چرا که رصد کردن این آثار هم حس خوبی در ما ایجاد می کند و هم درک ما را بالاتر می برد و همه اینها در نتیجه به رشد شخص ما منجر می گردد. بدون شک باید آحادجامعه با هنر و آثار هنری آشنا شده و آثار هنری را به محیط خانه  خود بکشانند که این امر موجب رونق تولید آثار هنری و حمایت از هنرمندان خواهد شد.

   وی افزود: مسئولان سازمان های خصوصی و دولتی می بایست نگاه ویژه به هنر و آثار هنری داشته باشند و با خرید آثار هنری در تداوم جریان فرهنگی قدم بردارند.

   محمودی فر تصریح کرد: دراین نمایشگاه 100 اثر از 35 هنرمند به نمایش گذاشته شده که علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت 8 الی14 و عصرها از ساعت 17 الی 20 از نمایشگاه مذکور بازدید نمایند.

 

ضمنا دراین نمایشگاه هنرمندان توضیحاتی در خصوص آثار خود ارائه دادند.

حدیث روز

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.