پیوند ها


کتابت غدیر

    حسین  محمودی فر رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان ساوه از اجرای برنامه کتابت غدیر خبر داد و بیان داشت: این برنامه مورخ 28/5/98 درمحل میدان غدیرستاد مردمی جشنهای غدیر برگزار شد.

   رئیس اداره ارشاد ساوه ضمن تبریک عید غدیر ابراز داشت: واقعه غدیر از ابعاد مختلف و ازجهات متفاوت دارای درخشندگی خاص در تاریخ اسلام است و جای هیچ تردیدی نیست که روز نزول و ابلاغ امرمهم و خطیر ولایت که روز اکمال دین و رضایت پروردگار محسوب می گردد دارای اهمیت بسزایی در میان مسلمین می باشد. وی افزود: نصب امام علی(ع) به مقام ولایت در غدیر خم از موضوعات مهم تاریخ اسلام است.

وی اظهار داشت: واقعه غدیر بیانگر نصب امام علی(ع) به مقام ولایت و بقای رسالت پیامبر(ص) و دوام دوره الهی آن حضرت در تجلی گاه وجود مبارک حضرت علی(ع) بوده است.حسین محمودی فر تصریح کرد: در این برنامه تعدادی از اساتید خوشنویسی احادیث غدیر را کتابت و به بازدید کنندگان اهداء نمودند.

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.