پیوند ها


جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه درجشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) تصریح کرد: شناخت سراسر زندگانی و تمام لحظات حیات حضرت زهرا(س) از ارزش فوق العاده ای برخوردار می باشد چرا که انسان با دقت و تأمل در آن می تواند به عالی ترین رتبه های روحانی نائل گردد و با توجه به این آیات متعدد در بیان شأن و منزلت حضرت فاطمه(س) نازل گردیده نشانه و تأکیدی برمقام عمیق آن حضرت در نزد خداوند می باشد.

       حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) خبرداد و بیان داشت:

   این جشن با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه،اداره تبلیغات اسلامی و مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان(عج) در مورخ 8/12/97 رأس ساعت 14 در محل سالن سلمان ساوجی برگزارشد.

   رئیس اداره ارشاد در این جشن با تشکر از مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان(عج) و تبریک میلاد حضرت زهرا(س)،روز زن و میلاد امام خمینی(ره) ابراز داشت:حضرت فاطمه زهرا(س) در نزد مسلمانان برترین،والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می باشد. وی افزود:مقام حضرت زهرا(س) تنها محدود به عصرحیات آن بزرگوار نمی باشد و در تمام اعصار جریان دارد.

   حسین محمودی فر تصریح کرد: شناخت سراسر زندگانی و تمام لحظات حیات حضرت زهرا(س) از ارزش فوق العاده ای برخوردار می باشد چرا که انسان با دقت و تأمل در آن می تواند به عالی ترین رتبه های روحانی نائل گردد و با توجه به این آیات متعدد در بیان شأن و منزلت حضرت فاطمه(س) نازل گردیده نشانه و تأکیدی برمقام عمیق آن حضرت در نزد خداوند می باشد.

اجرای موسیقی-اهدای جوایز توسط دانش آموزان به مادران-اجرای تواشیح از دیگر برنامه های این جشن بود.

حدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.