پیوند ها


جشنواره قرآنی مدهامّتان

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جشنواره قرآنی مدهامّتان خبرداد و بیان داشت: این جشنواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و نمایندگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مورخ 11/11/97 در محل مسجد ابوذر برگزارشد.

     رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت:در این جشنواره 300 نفر در رشته های قرائت ترتیل،حفظ کل،حفظ جزء سی،اذان،قرائت تقلیدی،نقاشی،آیات قرآن و نماز در رده سنی 7 تا 16 سال شرکت داشتند.

   حسین محمودی فر در حاشیه این جشنواره تصریح کرد: قرآن کتابی است برای انتخاب بهترین زندگی که سعادت جاودانه در پرتو قرآن تحقق می یابد.وی افزود: زندگی حقیقی و حیات طیبه در پرتو علم و عمل به دستورها و رهنمودهای قرآن شکل می گیرد و قرآن روش درست زیستن را به انسان می آموزد و برنامه ای را که در برگیرنده  تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت فردی و اجتماعی و دنیوی و اخروی است را ارائه می دهد و اگر انسان آموزه ها و دستورهای قرآن را در زندگی به کار بندد موفقیت کسب خواهد شد و هر اندازه از قرآن فاصله بگیرد دچار خسارت و ضرر خواهد شد.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.