پیوند ها


برگزاری جنگ کودک عمو امید

حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دربرگزاری جنگ کودک عمو امیدعنوان داشت:این جنگ با هدف ایجاد فضایی شاد و مهیج و تعمیق پیوندهای خانوادگی برگزار و فرصت هایی را پیش روی کودکان قرارداد تا درکنار یکدیگر و با حضور خانواده هایشان تفریحات گروهی و شادی را تمرین کنند.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جنگ کودک عمو امید خبرداد و بیان داشت:

  این برنامه با همکاری مؤسسه فرهنگی و هنری صدای بشارت در مورخ 17/10/97 رأس ساعت 19 درمحل سالن سلمان ساوجی که مورد استقبال بی نظیرکودکان و خانواده آنها قرارگرفت اجرا گردید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی عنوان داشت:این جنگ با هدف ایجاد فضایی شاد و مهیج و تعمیق پیوندهای خانوادگی برگزار و فرصت هایی را پیش روی کودکان قرارداد تا درکنار یکدیگر و با حضور خانواده هایشان تفریحات گروهی و شادی را تمرین کنند.

    وی افزود:تحرک،پویایی و نشاط در دوران کودکی متضمن سلامت جسم و روان در سایر دورانهای زندگی است هرقدر کودکان درخانواده و جامعه احساس نشاط کنند و از تنش های ذهنی به دور باشند بدون شک در یاد گیری آداب و مهارتهای اجتماعی و ساختن جامعه قانونمند و پویا در آینده موفق ترخواهند بود.

   ایشان ادامه داد یکی از راهکارهای داشتن کودکان شاد و امیدوار توجه به بازی و انجام فعالیت های بدنی و ورزشی است.

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.