پیوند ها


برگزاری جنگ کودک عمو امید

حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دربرگزاری جنگ کودک عمو امیدعنوان داشت:این جنگ با هدف ایجاد فضایی شاد و مهیج و تعمیق پیوندهای خانوادگی برگزار و فرصت هایی را پیش روی کودکان قرارداد تا درکنار یکدیگر و با حضور خانواده هایشان تفریحات گروهی و شادی را تمرین کنند.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جنگ کودک عمو امید خبرداد و بیان داشت:

  این برنامه با همکاری مؤسسه فرهنگی و هنری صدای بشارت در مورخ 17/10/97 رأس ساعت 19 درمحل سالن سلمان ساوجی که مورد استقبال بی نظیرکودکان و خانواده آنها قرارگرفت اجرا گردید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی عنوان داشت:این جنگ با هدف ایجاد فضایی شاد و مهیج و تعمیق پیوندهای خانوادگی برگزار و فرصت هایی را پیش روی کودکان قرارداد تا درکنار یکدیگر و با حضور خانواده هایشان تفریحات گروهی و شادی را تمرین کنند.

    وی افزود:تحرک،پویایی و نشاط در دوران کودکی متضمن سلامت جسم و روان در سایر دورانهای زندگی است هرقدر کودکان درخانواده و جامعه احساس نشاط کنند و از تنش های ذهنی به دور باشند بدون شک در یاد گیری آداب و مهارتهای اجتماعی و ساختن جامعه قانونمند و پویا در آینده موفق ترخواهند بود.

   ایشان ادامه داد یکی از راهکارهای داشتن کودکان شاد و امیدوار توجه به بازی و انجام فعالیت های بدنی و ورزشی است.

 

حدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.