خدمات فرهنگی

کتاب فرهیختگان ساوه

 به سفارش و تلاش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه

برای دانلود کلیک کنید

 

پیوند ها


جشن های شادی مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جشن های شادی خبرداد و بیان داشت: این جشن ها در روزهای پنج شبنه و جمعه هرهفته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایجاد شادی و نشاط در جامعه برگزار می گردد.

رئیس اداره ارشاد ساوه ابراز داشت:انقلاب اسلامی از ابتدا در معرض صدها بلکه هزاران توطئه خرد و کلان داخلی و خارجی قرارداشته است با این حال دستاوردهای انقلاب در چنین وضعیتی بی نظیرو افتخار آمیز بوده است و اگرگرفتار هجمه دشمنان نمی شد وضعیت بهتری برای ایجاد دولت اسلامی،جامعه اسلامی و در نهایت تمدن نوین اسلامی به معنای واقعی آن فراهم شده بود و به همین جهت در آستانه ورود به 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم و دشمنان از هیچ کوششی برای توطئه علیه نظام فرو گذار نکرده اند.مراسم امسال نیاز به هم افزایی تمامی آحاد جامعه و مسئولان و  به کارگیری حداکثر ظرفیت شهرستان را دارد.

    حسین محمودی فر تصریح کرد: آنچه مهم و اهمیت دارد باز تولید دستاوردهای انقلاب و ارزشهای انقلاب و انتقال آن به نسل جوان است که روزهای انقلاب را مشاهده نکرده اند.ایشان همچنین با تأکید براین که جامعه به ویژه نسل جوان نیاز به نشاط اجتماعی دارد و نیاز است که با استفاده از زبان هنردر ایجاد نشاط و شادی و همچنین انتقال دستاوردهای انقلاب استفاده نمود وی گفت: جشن های انقلاب پنج شنبه و جمعه هرهفته در راستای شادی و نشاط در جامعه برگزار می شود.

   از دیگر برنامه های این جشن میان پرده طنز،10 مسابقه کتابخوانی،تجلیل از پیشکسوتان رشته های مختلف هنری و اجرای موسیقی می باشد.

اوقات شرعی

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

روزنامه های کشور

تاریخچه اداره

سنگ بناي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي درسال هزار و سیصد بیست و شش به سرپرستي آقاي شكروي درمحل دبيرستان رضا شاه با هزار و پانصد جلد كتاب گذارده شــد و تحت پوشش كتابخانه ی مذكــــور آغاز به كار نمود و درســال هزار و سیصد و پنجاه و پنج با مجوز فرهنگ و هنربه نمــايندگــي فرهـنــگ وهنر تبديل شد

ادامه مطلب ...

اطلاعات تماس

نشانی : ساوه - خیابان شریعتی - میدان مادر - اداره فرهنگ و ارشاد ساوه

کد پستی : 3918698579

تلفن : 2223220 - 2223240 - 2225124 - 086

فکس :2222223 - 086

پست الکترونیک : ershad.news@gmail.com