پیوند ها


کمیته فرهنگی شورای فرهنگ عمومی

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از تشکیل کمیته فرهنگی شورای فرهنگ عمومی خبرداد و بیان داشت : این جلسه در روزشنبه مورخ 12/8/97  ساعت 10 صبح با حضور اعضاء در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوه  در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید اظهار داشت: سوء مصرف مواد مخدر تنها یک امر فردی نیست بلکه یک معضل اجتماعی است که هیچ حد و مرزی نداشته و تهدیدی برای تمام آحاد مردم می باشد.

حسین محمودی فر ، عدم توجه به نیازهای جوانان و نوجوانان اعم از مسائل مادی ، روحی روانی و معنوی در خانواده و اجتماع را خطر بزرگی برای ابتلاء به بیماری اعتیاد دانست و افزود: آگاهی بخشی و آموزش اقشار مختلف جامعه با استفاده از روشهای مختلف به ویژه مهارت های زندگی و تقویت باورهای دینی نقش بسزایی در پیشگیری از اعتیاد خواهند داشت.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی عضو شورای فرهنگ عمومی و مسئول کمیته فرهنگی شورا نیز در این جلسه خواستار تعامل و همکاری ادارات شد و اظهارکرد : با مشخص نمودن وظیفه هر اداره و یا مراکز فرهنگی می توان در صدد پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد برآمده و استفاده از نیروهای دلسوز و پتانسیل های موجود در این زمینه نقش مهمی را ایفا می کنند.

تقویت فعالیتهای جایگزین برای ارضای نیازهای روانی – تجدید نظر در قوانین مبارزه با مواد مخدر – آموزش پیشگیری از اعتیاد در سطح مدارس با حضور از اساتید مجرب  و استفاده از توان سازمان ها و مراکز غیر دولتی از جمله پیشنهاداتی بودند که برای اجتماعی نمودن مسئله پیشگیری از مواد مخدر در این جلسه عنوان گردید.   

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.