پیوند ها


دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی  امام جمعه ساوه در دیدار با خانواده شهید مسلم شعبانی ابراز داشت: در فرهنگ اسلامی شهادت به عنوان یکی از والاترین ارزشهاست و مقام شهدا از بلندمرتبه ترین انسان ها هستند.وی افزود:از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا هستی خود را برای نجات وسعادت جامعه فدا می نماید هرچند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند اما جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید برگردن آنان دارد دین خود را در قبال شهید ایفا نماید.

حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار با خانواده شهید خبرداد و بیان داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی امام جمعه،مهندس بهاروند معاون استاندار و فرماندار، مهندس حسینی شهردار،آقای رسولی رئیس بنیاد شهید،جناب سرهنگ رسولی فرمانده سپاه،جناب سرهنگ برزگر جانشین نیروی انتظامی،محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و تعدادی دیگر از مسئولین از خانواده شهید طلبه و هنرمند مسلم شعبانی دیدار به عمل آمد.

   در دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسینی ابراز داشت: در فرهنگ اسلامی شهادت به عنوان یکی از والاترین ارزشهاست و مقام شهدا از بلندمرتبه ترین انسان ها هستند.وی افزود:از آنجا که شهید برای خدا و در راه خدا هستی خود را برای نجات وسعادت جامعه فدا می نماید هرچند پاداش اصلی خود را از خداوند دریافت می کند اما جامعه نیز به لحاظ حقی که شهید برگردن آنان دارد دین خود را در قبال شهید ایفا نماید.

   درپایان با اهداء لوح و هدیه از خانواده شهید تجلیل گردید.

حدیث روز

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.