پیوند ها


نمایشگاه جلوه های ایثار

 

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه جلوه های ایثار خبرداد و بیان داشت:این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری کانون بسیج هنرمندان در محل فرهنگسرای ارشاد برگزار شده است.

رئیس اداره ارشاد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ابراز داشت:هشت سال دفاع مقدس یک مقطع تاریخی درخشان در طول حیات سیاسی جمهوری اسلامی ایران بوده و این جنگ صحنه هایی از غیرت ملی و دینی ایرانیان را به نمایش گذاشت که یک مقطع تاریخی فوق العاده و مهم به حساب می آید و در تاریخ معاصر ایران بی نظیراست.وی افزود: فرهنگ سازی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس است که رزمندگان اسلام با از خود گذشتگی ها و ایثارگری های خود فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه به عنوان یک فرهنگ ارزشی ترویج نمودند.

    حسین محمودی فر تصریح کرد:حماسه بزرگ هشت سال دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان اسلام می بایست به نسل آینده به ویژه جوانان و نوجوانان انتقال نماید. وی در ادامه افزود: دراین نمایشگاه تصاویری از حماسه های رزمندگان در دفاع مقدس و همچنین تعدادی از تصاویر بازدید از مناطق جنگی در معرض دید علاقه مندان قرارگرفت که جهت بازدید صبح ها از ساعت12-8 و عصرها از ساعت 21-16 مراجعه نمایند.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.