پیوند ها


نمایشگاه جلوه های ایثار

 

    حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه جلوه های ایثار خبرداد و بیان داشت:این نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری کانون بسیج هنرمندان در محل فرهنگسرای ارشاد برگزار شده است.

رئیس اداره ارشاد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس ابراز داشت:هشت سال دفاع مقدس یک مقطع تاریخی درخشان در طول حیات سیاسی جمهوری اسلامی ایران بوده و این جنگ صحنه هایی از غیرت ملی و دینی ایرانیان را به نمایش گذاشت که یک مقطع تاریخی فوق العاده و مهم به حساب می آید و در تاریخ معاصر ایران بی نظیراست.وی افزود: فرهنگ سازی از ثمرات بزرگ دفاع مقدس است که رزمندگان اسلام با از خود گذشتگی ها و ایثارگری های خود فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه به عنوان یک فرهنگ ارزشی ترویج نمودند.

    حسین محمودی فر تصریح کرد:حماسه بزرگ هشت سال دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان اسلام می بایست به نسل آینده به ویژه جوانان و نوجوانان انتقال نماید. وی در ادامه افزود: دراین نمایشگاه تصاویری از حماسه های رزمندگان در دفاع مقدس و همچنین تعدادی از تصاویر بازدید از مناطق جنگی در معرض دید علاقه مندان قرارگرفت که جهت بازدید صبح ها از ساعت12-8 و عصرها از ساعت 21-16 مراجعه نمایند.

حدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.