پیوند ها


سالگرد شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار

    حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ضمن تسلیت فرارسیدن سالگرد شهادت محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار بیان داشت: امروزه با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی،فرهنگی و اجتماعی برحسب ضرورت های اجتناب ناپذیر نقش کلیدی رسانه ها به هیچ عنوان کتمان پذیر و فراموش شدنی نیست و درحقیقت رسانه ها زبان و صدای مردم و رکن چهارم دموکراسی و همچنین پل ارتباطی و مؤثر ما بین مردم و مسئولان جامعه در راستای تلاش برای آبادانی جامعه و رفع مشکلات و موانع بر سرراه این مهم و رساندن خواسته و مطالبات مردم براساس قانون به گوش متولیان امر هستند به همین جهت وسایل ارتباط جمعی با تولید و توزیع مطلوب اطلاعات نقش زیادی در بالابردن آگاهی های گوناگون و ضروری به عهده می گیرند و جامعه را درنیل به تعالی و ترقی همه جانبه یاری می کنند.

     خبرنگاران از عناصر اصلی و مهم فعالیت های رسانه ای و از مهره های اساسی و کلیدی مقوله ارتباطات بوده که با اتخاذ راهبردها و تاکتیک های مختلف خبری و تحلیلی در تحولات جامعه و شکل گیری افکار عمومی جامعه نقش ویژه ای ایفا می کند.آگاهی بخشی و اطلاع رسانی ، تنویر افکار عمومی،ارائه راهکار و راهبردهایی برای توسعه جامعه و رفاه مردم،فرهنگ سازی،حضور فعال در عرصه های قدرت نرم و ...

  بخشی از مسئولیت های خبرنگاران و رسانه های جمعی است که لازم است به عنوان چشم بینا،زبان گویا و گوش شنوای جامعه آن را با رعایت اصول اخلاقی-تخصص آگاهی و بی طرفی و منافع عمومی جامعه ادا نمایند.

   در پایان اینجانب فرارسیدن روز با شکوه را ارج نهاده و به اصحاب رسانه و خبرنگاران متعهد که با جدیت و تلاش وافر پیشرفت و سربلندی روز افزون نظام اسلامی را رقم می زنند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده  و ازدرگاه یگانه ایزد متعال تداوم عزت و اتمام مسئولانه این عزیزان را در انجام وظایف خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی آرزومندم.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.