پیوند ها


نمایشگاه کتاب

حسین محمودی فر ،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه دربرگزاری نمایشگاه کتاب تصریح کرد: اگرکتاب و کتابخوانی درجوامع بشری به طور جدی و اصولی مورد توجه قرار گیرد  موجبات تعالی فکری،روحی،فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی و سیاسی را به همراه خواهد داشت.

 حسین محمودی فر،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه کتاب در این شهرستان خبرداد و بیان داشت:این نمایشگاه به مناسبت هفته گرامیداشت معلم از تاریخ 8/2/97 به مدت 20 روز از ساعت 8 الی 20 درمحل فرهنگسرای ارشاد پذیرای علاقه مندان می باشد.

    رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در حاشیه برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: در فرهنگ پربار مکتب اسلام کتابخوانی جایگاه بس ارجمندی دارد چون انسان هرچه بیشتر بخواند و مطالعه کند به کیفیت زندگی و عمرش افزوده می شود.

وی افزود: در اسلام یک ساعت تفکر و اندیشه بهتر از شصت سال عبادت است چون مطالعه و اندیشه موجب افزایش شناخت و آگاهی انسان نسبت به پروردگارش می شود و گستره اندیشه های انسان به نحو بارزی افزایش می یابد و انسان به تبادل افکار و اطلاعات و کسب معلومات و آگاهی جدید به کمال واقعی خویش نزدیک می شود و با شناخت محیط و اطرافش به شناخت واقعی و نیز به معرفت تحق تعالی نایل می شود.

    حسین محمودی فر تصریح کرد: اگرکتاب و کتابخوانی درجوامع بشری به طور جدی و اصولی مورد توجه قرار گیرد و موجبات تعالی فکری،روحی،فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی و سیاسی را به همراه خواهد داشت.

وی گفت: همانطور که در گذشته تمدن های تاریخ سازو مهم در سایه توجه و برنامه ریزی  در خصوص تعلیم و تربیت و دانش اندوزی موجبات توسعه و پیشرفت همه جانبه خود را فراهم نمودند در حال حاضر هم کشور هایی  که به کتاب و کتابخوانی و مراکز تحقیقی و آموزشی خود توجه بسیار دارند جزء کشورهای پیشرفته و توسعه یافته هستند.

   حسین محمودی فر در ادامه ابراز داشت: در این نمایشگاه کتاب و دفتر کهنه با کتاب  نو  و همچنین قرآن و مفاتیح فرسوده با  نو تعویض می گردد و در این نمایشگاه کتاب با 65%و 35% تخفیف ارائه می گردد. 

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.