پیوند ها


برگزاری اختتامیه دوره تربیت مربی تفسیر موضوعی قرآن کریم

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری اختتامیه دوره تربیت مربی تفسیر موضوعی قرآن خبرداد و بیان داشت: این مراسم مورخ 20/12/96 رأس ساعت 15 درمحل مؤسسه قرآن و عترت دارالتحفیظ با حضور حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای ابراهیمی پور از ستاد تفسیر قرآن کریم و  حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نسب از مؤسسه امام المنتظر و تعدادی از مسئولین برگزارشد وی افزود: در این دوره 50 نفر ازخواهران حفظ کل و 20 جزء قرآن کریم شرکت نمودند که دوره تکمیلی آن نیز درسال 97 برگزارخواهد شد.

      در این مراسم همچنین حجت الاسلام جناب آقای ابراهیمی پور از ستاد تفسیر قرآن کریم بیان داشت: اهتمام و توجه به تفسیرقرآن و نگاه به دستورات الهی و آموزه های این کتاب آسمانی از وظایفی است که برعهده مبلغان دین از جمله رسالت های حوزویان می باشد.

    وی افزود: موضوعات قرآنی متعلق به زمان خاصی نیست در همه زمان قابل استفاده است ولی با روش های مفیدتری مانند انتخاب موضوع ، ارائه آثار و برکات آن موضوع و داشتن شیوه بیان مناسبت ها می توان زیبا کرد.

    درپایان از کلیه اساتید و شرکت کنندگان در دوره با اهداء لوح و هدایا تجلیل گردید.

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.