پیوند ها


برگزاری همایش شعر آزاد

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در همایش شعر آزادشعر هنری است که حیات را شاداب و زندگی را جلا می بخشد وی افزود: ذوق شعرو هنر شاعری مانند همه سرمایه های وجودی انسان درصورتی ارزشمند است که در یک مسیر صحیح به کارافتد و از آن بهره گیری مثبت وسازنده شود

حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری همایش شعر آزاد خبرداد و بیان داشت:

     این همایش در روز دوشنبه مورخ 14/12/96 رأس ساعت 17 درسالن شهیدآوینی با حضور اعضاء انجمن ادبی و علاقه مندان به شعربرگزار گردید. رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی ابراز داشت: شعر هنری است که حیات را شاداب و زندگی را جلا می بخشد وی افزود: ذوق شعرو هنر شاعری مانند همه سرمایه های وجودی انسان درصورتی ارزشمند است که در یک مسیر صحیح به کارافتد و از آن بهره گیری مثبت وسازنده شود اما اگر به عنوان یک وسیله مخرب برای ویران کردن بنیان اعتقاد و اخلاق جامعه مورد استفاده واقع شود و یا انسان را به پوچی و بیهودگی و خیال پروری سوق دهد یا تنها یک سرگرمی بی محتوا تلقی گردد بی ارزش و زیانبار است.

   وی گفت:پس شعر وسیله است و معیار ارزیابی آن هدفی است که شعر در راه آن به کارگرفته می شود.

    حسین محمودی فر تصریح کرد: چه کسی می تواند این حقیقت را انکار کند که اشعار سازنده و هدف دار در طول تاریخ حماسه های فراوان آفریده است و گاه قوم و ملتی را در برابر دشمنان خون خوار و ستمگر آن چنان بسیج کرده که بی پروا از همه چیز برصف دشمن زده و پیروز گشته اند.

     در این همایش تعدادی از شاعران به قرائت شعر پرداخته و در پایان از خانم خلج بابایی از شاعران پیشکسوت با اهداء لوح و هدیه تجلیل گردید.

حدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.