پیوند ها


برگزاری اختتامیه نمایش ایست ورود آقایان ممنوع

  مهندس منصوری نماینده محترم مردم شریف شهرستان های ساوه و زرندیه  دراختتامیه نمایش ایست ورود آقایان ممنوع عنوان داشت: زندگی بدون هنر بسیار بی روح و کسل کننده است،نقش هنر در زندگی این است که به مردم امید و نشاط می دهد کاردیگر هنر این است که دوست داشتن زندگی را به انسان می فهماند و زندگی با صفا را به او نشان می دهد.

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری اختتامیه نمایش ایست ورود آقایان ممنوع ،خبرداد و بیان داشت:

   مراسم اختتامیه این نمایش با حضور مهندس منصوری نماینده محترم مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،هنرمندان و اقشار مختلف مردم رأس ساعت 20 درمحل سالن شهید چمران برگزار گردید.

   رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از گروه نمایش ریشه در بیشه به سرپرستی خانم معصومه شعبانی بیان داشت که این نمایش برای اولین بار ویژه بانوان ساوجی که برگرفته از فرهنگ و سنت های بومی بود به روی صحنه رفت.

   وی افزود این نمایش برای ایجاد شادی و نشاط در بانوان اجرا گردید که مورد استقبال بانوان نیز قرارگرفت.

  حسین محمودی فر تصریح کرد: تئاتر مفاهیم ارزشمند بشری،اخلاقی و فرهنگی را عنوان و می تواند نقش بسزایی در ارتقاء سطح فرهنگی جامعه داشته باشد.

   مهندس منصوری نماینده محترم مردم شریف شهرستان های ساوه و زرندیه نیزدر این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از خانم معصومه شعبانی کارگردان نمایش عنوان داشت: زندگی بدون هنر بسیار بی روح و کسل کننده است،نقش هنر در زندگی این است که به مردم امید و نشاط می دهد کاردیگر هنر این است که دوست داشتن زندگی را به انسان می فهماند و زندگی با صفا را به او نشان می دهد.

   منصوری تصریح کرد: هنرنمایش ما در سایرهنرهااست و ما به عنوان یک هنرماندگار می بایست نمایش را تقویت کنیم.

وی افزود:باید از هنر نمایش جهت کاهش آسیب های اجتماعی استفاده کنیم و تئاتر نقش مهمی در تأمین امنیت روانی جامعه دارد و تئاتر نقش اساسی در ارتقاء فرهنگی جامعه ایفا می کند.ایشان در ادامه ابراز داشتند: همه تلاش خودم را جهت تقویت هنر و هنرمندان به کارخواهم گرفت.

   درپایان با اهداء لوح و جایزه از کلیه هنرمندان نمایش ودست اندر کاران تقدیر گردید.

حدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.