پیوند ها


جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه درجلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر  فرتصریح کرد:اکنون پس از گذشت سه دهه از عمر گرانمایه انقلاب این شجره پرامید جا دارد که به بازخوانی برخی دستاوردهای آن پرداخته شود به ویژه جوانان و نوجوانان که این انقلاب را درک نکردند تا ننگارند که این انقلاب به سادگی به بارنشسته و درحفظ آن کوشا باشند

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر خبرداد و بیان داشت:

   جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر مورخ 96/10/10رأس ساعت 10 با حضور اعضاء در اتاق جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل گردید.آقای حسین محمودی فر در این جلسه اظهار داشتند:

    پیروزی انقلاب اسلامی درایران حادثه مهم و حیرت انگیزی برای جهان بود که می توانست در رابطه با مسائل سیاسی  و منطقه ایفاگر نقش تعیین کننده و تحولات غیرقابل پیش بینی باشد و این حادثه بزرگ قرن از یکسو معادلات سیاسی استکبار را در ادامه سیاست سلطه و تقسیم استعماری جهان بهم زد و از سوی دیگر یکی از استوارترین رژیم های وابسته را که از حمایت قدرتهای بزرگ برخوردار بود ریشه کن نمود و درکشوری چون ایران با اهمیتی که از نظر استراتژیکی و اقتصادی برای قدرتهای بزرگ جهان دارد تحولی سیاسی،مردمی و عظیم بوجود آورد.

   وی افزود:مهمتر اینکه انقلاب اسلامی با آگاهی های عمیقی که در میان ملتهای جهان به ویژه کشورهای اسلامی بوجود آورد زمینه تحولات سیاسی ریشه دار، بینشها،گرایشها،حرکتها و سازماندهی های سیاسی چشمگیری را فراهم آورد. 

    رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز نمود این جریان سیاسی یکبار دیگر اسلام را به عنوان یک قدرت تعیین کننده در جهان مطرح و چشم انداز وحدت بزرگ جهان اسلام را فراهم نمودو غرور را به ملت مستضعفی که سالیان مدید مورد ظلم قرارگرفته بود به آنان بازگرداند.

   حسین محمودی فرتصریح کرد:اکنون پس از گذشت سه دهه از عمر گرانمایه انقلاب این شجره پرامید جا دارد که به بازخوانی برخی دستاوردهای آن پرداخته شود به ویژه جوانان و نوجوانان که این انقلاب را درک نکردند تا ننگارند که این انقلاب به سادگی به بارنشسته و درحفظ آن کوشا باشند.

   حسین محمودی فر در پایان برنامه های فرهنگی و هنری آن اداره را به شرح ذیل بیان نمود:

-برگزاری نمایشگاه کتاب

-برگزاری همایش ادبی فاطمی عطریاس

-اکران فیلم های سینمایی

-برگزاری جشنواره قرآنی ویژه کودکان و نوجوانان

-برگزاری نمایشگاه های روز شمار انقلاب در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد

-اجرای نمایش  طنز ویژه خواهران از 27 دی الی 10 بهمن

-برگزاری جلسات پرسش و پاسخ مسئولین در کانون های مساجد

-برگزاری محافل انس با قرآن درکانون فرهنگی و هنری مساجد

حدیث روز

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.