پیوند ها


برگزاری کارگاه تحکیم خانواده

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری کارگاه تحکیم خانواده خبرداد و بیان داشت:

    این کارگاه با موضوع سلامت روان و ارتباط مؤثر و صمیمی بین زوجین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،مؤسسه دارالتحفیظ قرآن کریم و مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان (عج) مورخ 96/10/8 ساعت 14 باحضور حجت الاسلام والمسلمین قدرت ا... مرادی ، مدیرعامل مؤسسه مهرورزی قم در محل سالن دارالتحفیظ برگزار گردید.

    مرادی در این کارگاه عنوان نمود مردها می بایست بی دلیل و بی توقع به زنها محبت کنند و به آنها احترام بگذارند چرا که اگر زن در خانه از نظرروحی و روانی سالم و شاداب باشد تمام افراد خانواده را نیز شاداب خواهد نمود وی افزود: زنها را می توان از میزان عشقشان شناخت زنها را می شود با عشق تسخیرکرد، نمی شود تمام او را در اختیار بگیری و خودت را از او دور نگهداری.

     دکترمرادی اظهار کرد یک مرد باید حرف های زنش را جانانه گوش کند و برایش سنگ صبور باشد وقتی اسم زن و مردی روی هم گذاشته شد باید به هم عشق بورزند و عشقشان را زیر پای همدیگر بریزند و بی دلیل به همدیگر محبت کنند و احترام بگذارند وی ادامه داد: مهمترین خصلتی که باید یک مرد در زندگی خود دارا باشد اخلاق است و مهمترین خصلتی که باید یک زن در زندگی خود دارا باشد تعهد است.

     مدیرعامل مؤسسه مهرورزی ابراز نمود لازم است که زن و شوهر نظرات خود را با احترام در مورد مسائلی که باعث اختلاف در زندگی مشترکشان می شوند صحبت کنند در مورد تربیت بچه ها و اولویت های زندگی و نحوه هزینه کردن درآمدها در زندگی با هم مشورت داشته باشند درباره آرزو و اهدافشان در زندگی اینکه 20 سال بعدی خواهند داشت و در چه موقعیتی قرار می گیرند با همدیگر عاشقانه صحبت کنند و تصمیم گیری کنند و زن و شوهر باید از زندگی مشترک خود لذت ببرند و عاشقانه در کنار هم زندگی کنند باید محبت کردن را یاد بگیرند و از لحظه زندگی خود لذت ببرند.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.