پیوند ها


برگزاری کارگاه تحکیم خانواده

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری کارگاه تحکیم خانواده خبرداد و بیان داشت:

    این کارگاه با موضوع سلامت روان و ارتباط مؤثر و صمیمی بین زوجین با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی،مؤسسه دارالتحفیظ قرآن کریم و مؤسسه قرآنی حضرت صاحب الزمان (عج) مورخ 96/10/8 ساعت 14 باحضور حجت الاسلام والمسلمین قدرت ا... مرادی ، مدیرعامل مؤسسه مهرورزی قم در محل سالن دارالتحفیظ برگزار گردید.

    مرادی در این کارگاه عنوان نمود مردها می بایست بی دلیل و بی توقع به زنها محبت کنند و به آنها احترام بگذارند چرا که اگر زن در خانه از نظرروحی و روانی سالم و شاداب باشد تمام افراد خانواده را نیز شاداب خواهد نمود وی افزود: زنها را می توان از میزان عشقشان شناخت زنها را می شود با عشق تسخیرکرد، نمی شود تمام او را در اختیار بگیری و خودت را از او دور نگهداری.

     دکترمرادی اظهار کرد یک مرد باید حرف های زنش را جانانه گوش کند و برایش سنگ صبور باشد وقتی اسم زن و مردی روی هم گذاشته شد باید به هم عشق بورزند و عشقشان را زیر پای همدیگر بریزند و بی دلیل به همدیگر محبت کنند و احترام بگذارند وی ادامه داد: مهمترین خصلتی که باید یک مرد در زندگی خود دارا باشد اخلاق است و مهمترین خصلتی که باید یک زن در زندگی خود دارا باشد تعهد است.

     مدیرعامل مؤسسه مهرورزی ابراز نمود لازم است که زن و شوهر نظرات خود را با احترام در مورد مسائلی که باعث اختلاف در زندگی مشترکشان می شوند صحبت کنند در مورد تربیت بچه ها و اولویت های زندگی و نحوه هزینه کردن درآمدها در زندگی با هم مشورت داشته باشند درباره آرزو و اهدافشان در زندگی اینکه 20 سال بعدی خواهند داشت و در چه موقعیتی قرار می گیرند با همدیگر عاشقانه صحبت کنند و تصمیم گیری کنند و زن و شوهر باید از زندگی مشترک خود لذت ببرند و عاشقانه در کنار هم زندگی کنند باید محبت کردن را یاد بگیرند و از لحظه زندگی خود لذت ببرند.

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.