پیوند ها


نمایشگاه آبرنگ

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری نمایشگاه آبرنگ خبرداد و بیان داشت: 

   این نمایشگاه با همکاری این اداره و خانم فرشته مرادلی در محل سالن انتظار سالن سلمان ساوجی از تاریخ 96/10/5 به مدت 10روز برگزار گردیده است.در این نمایشگاه 21 تابلو درمعرض دید علاقه مندان قرارگرفته و از ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقه مندان و هنرمندان می باشد.

    حسین محمودی فردرحاشیه این نمایشگاه ابراز نمود:  هنرهای تجسمی قابلیت زیادی در ایجاد فضا و انتقال حس و پدیدآوردن شرایط مساعد برای درگیر شدن مخاطب دارد.

      وی افزود: هنرنقاشی و هنرهای تجسمی به عنوان ابزاری برای ارتقاء فرهنگی جامعه هستند و آثار زیبا و هنری زمانی معنا و مفهومی خواهد شد که در راستای تعالیم الهی و تفکر اسلامی باشد.

      حسین محمودی فرتصریح کرد: هنرمندان هنرهای تجسمی در قالب های مختلف می توانند با بهره گیری از زبان تصویری در راستای انتقال مفاهیم اقدام شایسته ای را انجام دهند که این موضوع نیاز به همدلی،حمایت،همکاری و مشارکت همه جانبه مسئولین را می طلبد. 

حدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.