پیوند ها


مراسم تجلیل از عوامل نمایش مذهبی گمشده

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در مراسم تجلیل از عوامل نمایش مذهبی گمشده  بیان داشت :زبان هنر،زبانی است که همیشه به ارزش ها تداوم می بخشد و به نسل های بعدی منتقل می کنـد وی افزود: نمایش های مذهبی در ایران اسلامی از جایگاه ویژه ای برخورد بوده و ازاین هنر در راستای ترویج ارزش ها بهره گرفته ایم و هرچقدرکیفیت نمایش ها بالاتر باشد ارتباط گیری آن با مخاطب قوی تر و اثرگذاری بیشتر خواهد شد.

حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از مراسم تجلیل از عوامل نمایش مذهبی گمشده خبردادو بیان داشت:

      این مراسم درمورخ 7/9/96 با حضور جناب آقای شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی و عوامل نمایش و خانواده های آنها،هنرمندان و عموم مردم رأس ساعت 20 در محل سالن شهید چمران برگزار گردید.

    حسین محمودی فر ضمن تقدیر و تشکر از سرپرست گروه،جناب آقای خسرو امامی و جناب آقای تقی نژاد کارگردان و کلیه عوامل نمایش افزود : خداوند این توفیق را نصیب شهرستان ساوه نموده که در سال های 95 و 96 این گروه نمایشی در پیاده روی اربعین اجرای نمایش داشته باشند و خداوند را ازاین بابت سپاسگزاریم.

     رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در ادامه تصریح کرد: زبان هنر،زبانی است که همیشه به ارزش ها تداوم می بخشد و به نسل های بعدی منتقل می کنـد وی افزود: نمایش های مذهبی در ایران اسلامی از جایگاه ویژه ای برخورد بوده و ازاین هنر در راستای ترویج ارزش ها بهره گرفته ایم و هرچقدرکیفیت نمایش ها بالاتر باشد ارتباط گیری آن با مخاطب قوی تر و اثرگذاری بیشتر خواهد شد.

   حسین محمودی فر تصریح کرد: نمایش مذهبی گمشده در سطح شهرستان در مساجد ، تکایا ، مدارس و همچنین در پیاده روی اربعین در شهرهای نجف ،کربلا و در موکب های مختلف اجرای نمایش داشته اند.

   درپایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا و همچنین کمک نقدی به گروه از طرف مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی از عوامل نمایش تجلیل به عمل آمد.

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.