پیوند ها


دیدار با آقای محلوجی تلاشگر عرصه کتاب و کتابخوانی

    حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،ضمن تقدیر و تشکر از آقای محلوجی به دلیل تلاش در جهت ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی افزود:در دنیای کنونی با ظهور تکنولوژی های نوین مانند: تلویزیون، ماهواره، تلفن همراه ،اینترنت وگفت و گوهای اینترنتی عمدتا" بی هدف و بی برنامه که بیشترین زمان را از قشر وسیعی از مردم می گیرد،توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی امری ضروری به نظر می رسد.توسعه و ترویج کتابخوانی اکنون از موضوع ها و دغدغه های بزرگ جوامع و به خصوص کشورهای درحال توسعه است.

   حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدار با تلاشگر عرصه کتاب و کتابخوانی خبردادو بیان داشت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از جناب آقای حبیب ا... محلوجی مدیررستوران کشاروز و تلاشگر عرصه کتاب وکتابخوانی در مورخ 25/8/96 دیدار به عمل آمد.

    در این دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،ضمن تقدیر و تشکر از آقای محلوجی به دلیل تلاش در جهت ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی افزود:در دنیای کنونی با ظهور تکنولوژی های نوین مانند: تلویزیون، ماهواره، تلفن همراه ،اینترنت وگفت و گوهای اینترنتی عمدتا" بی هدف و بی برنامه که بیشترین زمان را از قشر وسیعی از مردم می گیرد،توسعه و ترویج کتاب و کتابخوانی امری ضروری به نظر می رسد.توسعه و ترویج کتابخوانی اکنون از موضوع ها و دغدغه های بزرگ جوامع و به خصوص کشورهای درحال توسعه است.

     حسین محمودی فر تصریح کرد جهت ترویج کتابخوانی باید برنامه های مؤثر،پویا و منطبق با واقعیت پیش بینی شود سپس باید گام به گام این برنامه ها را همراهی کرد تا مطالعه به عادت تبدیل شود.

    درپایان با اهداء لوح تقدیر و هدیه از تلاش های آقای محلوجی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.