پیوند ها


دیدار با هنرمند پیشکسوت

       حسین محمودی فر رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه در دیدار با هنرمند پیشکسوت  ،هنرکاری ارزشمند و هنرمند جایگاه والایی در جامعه دارد و باید قدر هنرمندان را دانست ، زیرا هنرمند با جوهر وجود خود برای ارتقاء فرهنگ و تعالی جامعه تلاش می کند.

 

 حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از دیدار با هنرمند پیشکسوت موسیقی و نمایش این شهرستان خبرداد و بیان داشتند:

 به مناسبت هفته دولت به همراه تعدادی از مسئولین انجمن های فرهنگی هنری و همکاران اداری از آقای سیدرضا نمازی نبوی زاده هنرمند پیشکسوت در روز سه شنبه مورخ 7/6/96 دیدار گردید.

     حسین محمودی فر در این جلسه  اظهار نمود:اثر هنری هرگز یک کار تمام شده و مختومه نیست اثر هنری هموار به پرسشی که از آن می پرسند پاسخ می گوید و پرسشی تازه مطرح می کند و همواره هنرمندان جوان و خلاق را به تولید آثار هنری فاخر وادار و در پیشرفت و گسترش هنر تشویق می نماید.

    وی تصریح کرد: هنرکاری ارزشمند و هنرمند جایگاه والایی در جامعه دارد و باید قدر هنرمندان را دانست ، زیرا هنرمند با جوهر وجود خود برای ارتقاء فرهنگ و تعالی جامعه تلاش می کند.

 

 و درپایان با اهداء هدیه از این هنرمند پیشکسوت تقدیر به عمل آمد.

حدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.