پیوند ها


یادواره شهدای هنرمند و کارمند

     معاون استاندار و فرماندار ساوه در یادواره شهدای هنرمند و کارمند ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: تشکیل انقلاب اسلامی با هدایت گری خدای تعالی و با تأسی از انقلاب و مکتب حسینی تبعیت از ولی فقیه و پشتوانه مردم صورت گرفت.

  حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی  شهرستان ساوه از برگزاری یادواره شهدای هنرمند و کارمند خبرداد و بیان داشت:

    این یادواره به مناسبت هفته دولت با همکاری فرمانداری،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهرداری،بسیج هنرمندان و بسیج حوزه اداری حضرت نوح(ع) در مورخ 5/6/96 ساعت 18 درمحل سالن سلمان ساوجی برگزار گردید.

     معاون استاندار و فرماندار ساوه در یادواره شهدای هنرمند و کارمند ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: تشکیل انقلاب اسلامی با هدایت گری خدای تعالی و با تأسی از انقلاب و مکتب حسینی تبعیت از ولی فقیه و پشتوانه مردم صورت گرفت.

   محمدبهاروند افزود:اسلام عزیز منبعث از مکتب اهل بیت(ع)در این کشور احیاء شد و با حاکمیت ارزش ها و زدودن غبار جهل الگویی از یک انقلاب اسلامی را به جهان ارائه کرد وی با بیان اینکه این انقلاب به سادگی به دست نیامده و به سادگی از دست نخواهد رفت و افزود: این انقلاب ثمره خون جوانانی است که با نثار خون خود این انقلاب را آبیاری  و تنومند کردند وظیفه ما صیانت و حفاظت از دستاوردهای نظام است .

    فرماندار ساوه تصریح کرد: آنچه که در شرایط کنونی وظیفه آحاد مردم را دو چندان می کند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز است که به برکت خون مطهرآنان در امنیت و آسایش زندگی می کنیم.

   ایشان در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هنرمندوکارمند ابراز نمودند این شهدای عزیز نیز هم در سنگر کار و تلاش برای خدمت به مردم از دستاوردهای انقلاب صیانت کردند و  هم با حضور خود در میادین دفاع مقدس اقتدار کشور را به رخ جهانیان کشاندند.

   راوی هشت سال دفاع مقدس سردارحسین کاجی در یادواره شهداء هنرمند و کارمند بیان داشتند یادواره شهدا تذکر به ایام ا... است وی با اشاره به سرنوشت شوم فرماندهان رژیم بعثی عراق و صدام حسین و در مقابل آن جایگاه والای شهدای ما ابراز نمودند امروز شهدای ما تمام معادلات سیاسی دنیا رو بهم زده و همانطوریکه ما در انقلاب خود از طریق حماسه هشت سال دفاع مقدس فرهنگ ایثار و شهادت را به جهان صادر کردیم شهدای مانیز تأثیر شان را به جهان اسلام گذاشتند و در سوریه و عراق و دیگر کشورها روحیه شهادت طلبی در حال گسترش است.

     سردارکاجی با بیان فرارسیدن ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر فرصتی ارزشمند برای بازخوانی پروژه نفوذ است و افزود کسانی که در دوران عمر با برکت شهیدان رجایی و باهنر به مملکت و نظام ضربه زدند و نفوذ پیداکردند که مورد وثوق بودند و با توسل به پروژه نفوذ، موجب شهادت این دو شخصیت بزرگ نظام شدند وی ادامه داد هم اکنون نیزپروژه نفوذ به کشور ضربه می زند و مقام معظم رهبری بارها هشدار دادند و مسئولان ما باید مراقب این پدیده باشند و هوشیاری و بصیرت خود را ارتقاء دهند.

     ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی گفت ما می توانیم با روحیه و مدیریت جهادی گره اقتصادی کشور را عوض کنیم

     سردارکاجی در پایان با توجه به اهمیت دهه ولایت و امام اظهار نمودند تلاش نماییم با یک کار فرهنگی بزرگ غبار غربت را از کتاب نهج البلاغه امیرالمؤمنین(ع) از بین برده و در همه امور زندگی به کار ببریم. در پایان سردارکاجی یادواره شهداء را اطمینان بخش و برای جامعه آرام بخش دانستند.

 

 

      ازدیگر برنامه های این یادواره پخش کلیپ،اجرای سرود و اهداء لوح تقدیر به خانواده معظم شهدای هنرمند و کارمند بود.

حدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.