پیوند ها


روز خبرنگار

 

      حسین محمودی فررئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه ضمن تسلیت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید محمود صارمی  و تبریک روز خبرنگار بیان داشتند:

     خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویر زمان خویش هستند زیرا همواره درعمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هرجامعه ای مرهون تلاش شبانه روزی آنها است.

     حرفه خبرنگاری بسیار با اهمیت و تأثیر گذار است و خبرنگاران رسالت بزرگ آگاهی بخشی را در جامعه به عهده دارند. خبرنگاران و صاحب اندیشان قلم درحقیقت منادیان آگاهی  و مروجان حقیقت جویی و حقیقت گویی هستند و صداقت،دقت،شفافیت و هوشیاری از ویژگی های فعالان این عرصه است اطلاع رسانی دقیق و به موقع یکی از وظایف خبرنگاران است و خبرنگاران موفق همه تلاش می کنند در انعکاس رخدادها بی طرفانه عمل کنند،چون ذات خبرنگاری مبتنی بربی طرفی است.

     وی گفت: رسانه ها به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی یکی از مهمترین دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزشترین وسیله آگاهی رسانی همگانی هستند که پیوسته و با سرعت سرسام آوری به دلیل جایگاه و اهمیت کلیدی و طبق نیازمندی متقاضیان درحال گسترش می باشند و رسانه ها برای آگاه سازی موانع جغرافیایی و تاحدودی سیاسی و فرهنگی را برداشته باهم مرتبط شده اند و به راحتی می توانند از مناطق دوردست معلومات و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورند.

    محمودی فر تصریح کرد:خبرنگاران از مهمترین فعالیت های رسانه ای و از مهره های اساسی و کلیدی مقولات ارتباط بوده و با استفاده از راهبردها و تکنیک های مختلف خبری و تحلیلی در تحولات جامعه و شکل گیری افکار عمومی نقش ویژه ای ایفا می کنند.حمایت و پشتیبانی از خبرنگاران در راستای ارتقای جایگاه آنان و تعامل همه قشرهای مختلف از قبیل ارگانها،دستگاه ها و نهادها برای بازتاب حقایق به مردم و مخاطبان وظیفه ای است که باید همواره مدنظرقرارگیرد.

     رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی در پایان از تلاشهای خستگی ناپذیر خبرنگاران شهرستان در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی تقدیر و تشکر نمودند.

 

حدیث روز

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اوقات شرعی

روزنامه های کشور

درباره ما

مرکز ارائه قالب های فارسی جوملا و ارائه بسته های آمزش طراحی سایت

جدیدترین اخبار

Please publish modules in offcanvas position.